Bilgizade – Güncel Sosyal İçerik Platformu

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Finans
  4. »
  5. İş Bankası Gümüş Hesabı Nasıl Açılır

İş Bankası Gümüş Hesabı Nasıl Açılır

bilgin bilgin -
1484 0
Türkiye İş Bankası Gümüş Hesabı Nasıl Açılır

Bu makalemizde sizlere İş bankası gümüş hesabı nasıl açılır ile alakalı ayrıntılı ekonomi tanımı yazısını paylaştık. Yazımızda ayrıca İş bankası gümüş hesabı nasıl açılır 2023 gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Türkiye’de bankalar arasından en köklü bankalardan birisi İş Bankasıdır. Bir oldukça birey hesaplarının olduğu bankalarda yatırım hesaplarının iyi mi açılacağını merak etmektedir. Yatırım enstrumanlarından birisi olan gümüş bazı bankalarda hesap açılması için bir seçenek yoktur.

Bu bankalarda yapılması gereken işlem şu şekildedir; İlk olarak yatırım hesabı açmanız daha sonra gümüş alım işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekir. Peki bir oldukça vatandaşın tercih ettiği İş Bankasında gümüş hesabını açabilir miyiz? Bu probleminin cevabını sizler için detaylı bir şekilde ele aldık. Gelin başlamış olalım.

İş Bankası Gümüş Hesabı Nasıl Açılır

İş Bankasında gümüş hesabı açmanız için bir seçenek yoktur. İş bankası üzerinden yatırım hesabı açabilme şansınız vardır fakat gümüş hesabı açamazsınız.

İş Bankası Gümüş Hesabı Nasıl Açılır
İş Bankası Gümüş Hesabı Nasıl Açılır
İş Bankası Gümüş Nasıl Alınır
İş Bankası Gümüş Nasıl Alınır

İş Bankası Vadesiz Gümüş Hesabı Açmak İyimi dir?

İş bankası ülkemizde en çok tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır. İş bankası uzun süreden beri ülkemizde hizmet veren bankalardan biridir. Ülkemizde son yaşanılan durumlardan dolayı biroldukça kişi yatırım alanına ilgi göstermeye adım atmıştır. Altın tutarlarının yükselmesinden sonra biroldukça kişi gümüş alım satım işlemlerini merak etmeye başladı.

İş bankasında gümüş hesabı açamazsınız. Fakat yatırım hesabınızı açarak gümüş alım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Fon alım satım işlemleri ile kolayca gümüş alabilirsiniz. İlk olarak yatırım hesabınızı iyi mi açacağınızı bilmiyorsanız bir bakalım. İş bankasında yatırım hesabı açmanız için şu adımları takip ediniz.

İş Bankası hesabınıza giriş yapınız. Daha sonra orta kısımda yer edinen menü seçeneğine tıklayınız.
Karşınıza çıkan ekrandan Yatırım seçeneğine tıklayınız.
Yatırım hesabınıza tıkladıktan sonrasında en üst bölümde Yatırım Hesabı Aç seçeneğini görmüş olacaksınız.
Bu kısma tıklayınız. İhtiyaç duyulan adımları takip ederek İş Bankasında yatırım hesabınızı kolayca oluşturabilirsiniz.
Yatırım hesabınızı oluşturdunuz şimdi sıra gümüş alımında gelin beraber hangi adımları takip ederek gümüş alabileceğimize bakalım.

İş Bankası Gümüş nasıl Alınır

İş Bankası üzerinden yatırım hesabınızı açarak kolayca geleceğinizi güvence altına alabilirsiniz. İş Bankası üzerinden maalesef gümüş hesabınızı açamazsınız. İş bankası üzerinden gümüş hesabı açamazsanız bile yatırım hesabı üzerinden gümüş fonu ile alım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tek yapmanız ihtiyaç duyulan yatırım hesabı açmak. Yatırım hesabınızı açtıktan sonrasında şu adımları gerçekleştirerek gümüş alabilirsiniz.

  1. İlk olarak İş Bankasındaki hesabınıza giriş yapınız.
  2. Giriş yapmış olduktan sonra menü seçeneğine tıklayarak yatırım hesabınıza girin.
  3. Yatırım hesabınıza girdikten sonrasında Yatırım fonu seçeneği üzerinden alış kısmına tıklayınız.
  4. Fon alma seçeneği üzerinden gümüş serbest fonuna tıklayarak gümüş alma işlemlerinizi gerçekleştirmiş olmuş olursunuz. İyi yatırımlar diliyoruz.

İş bankası gümüş hesabı nasıl açılır fikirlerinizi, düşüncelerinizi ve aklınızda oluşan her soruyu yorum kısmına yazabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir