Bilgizade – Güncel Sosyal İçerik Platformu

  1. Anasayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda

bilgin bilgin -
55 0

Bilgizade.com 2023 yılında internet yayın hayatına başlamış mobil ve web tabanlı ziyaretçilerine güncel bilgiler sunmayı hedefleyen internet sitesidir. Site içerisinde vakit geçiren ziyaretçiler bilgi, teknoloji, sağlık, oyun ve sinema kategorilerine ek olarak güncel şekilde yaşanan gelişmeler hakkında yazılara ulaşabilmektedir. Kişilerin aradığı bilgilere Bilgizade.com aracılığıyla ulaşması ve yararlanması, internet sitemizin birinci önceliğidir.

Bilgizade.com sitesinde vakit geçiren ziyaretçilerin zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmesi ve vakit geçirdikleri süre boyunca birçok konuda bilgi sahibi olması, internet sitemizin oluşmasına öncülük eden amacımızdır. Türkiye’de ve global ölçekte gerçekleşen önemli her türden olay Bilgizade.com sitemizin konularından biri olarak yerini almakta ve ziyaretçilere sunulmaktadır.

Dünya gündemini düzenli olarak takip eden editörlerimiz, teknoloji, sağlık, oyun ve sinema kategorilerindeki gelişmeleri yorumlayarak, basit bir üslupla herkesin anlayabileceği seviyeye indirgemektedir. Bilgizade.com internet sitemizi düzenli olarak takip eden ziyaretçilerin dünya gündemini kaçırmasını mümkün görmemekteyiz.

Neler Yapıyoruz?

Bilgizade.com bünyesinde yer alan editörlerimiz dünya gündemini düzenli olarak takip etmekte ve yaşanan gelişmeleri inceleyerek bilgi verici içerikleri oluşturmaktadır. Editör ekibimizde çalışmalarını sürdüren yazar arkadaşlarımız, ziyaretçi memnuniyetini sağlamak amacıyla bilgilere ulaştıktan sonra teyit etmekte ve daha sonrasında sizlere sunmaktadır. Teyit edilen doğru içerikler, her ziyaretçinin anlayabileceği bilgi verici yazılar şeklinde aktarılmaktadır.

Kategorilerimiz

İnternet sitemizin kategorileri gündem, bilgi, teknoloji, sağlık, oyun ve sinema olarak belirlenmiştir ancak daha sonraki süreçlerde kategorilere eklenme yapılabilir veya çıkarılabilir. Mobil ve web tabanlı ziyaretçilerimiz, sitemizdeki içerikleri kategorilere göre filtreleyerek ilgi gösterdikleri alana daha kısa süre içerisinde ulaşabilmektedir.

Ekibimiz

Bilgizade.com editörleri, güçlü bir alt yapı ile kurulan internet sitemizi yönetecek donanıma sahiplerdir. Deneyimli, dinamik ve alanında uzman çalışma ekibimiz sayesinde en güncel bilgilerin sizlere ulaşması için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.