Bilgizade – Güncel Sosyal İçerik Platformu

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Alışveriş
  4. »
  5. A101 UGG mini bot yorumları

A101 UGG mini bot yorumları

sezgin özdemir sezgin özdemir -
13 0
A101 UGG mini bot yorumları

Kış hazırlıklarının tam gaz devam ettiği bu günlerde A101 ayaklarınızı sıcak tutacak mini botları satışa sunuyor. Bu makalede A101’de satışa sunulan UGG marka mini bot yorumlarına yer verilecektir.

A101 de satılan UGG marka botlar alınır mı, fiyatlar uygun mudur, A101’den bot almak mantıklı mı ?

A101 UGG mini bot yorumları

Son yıllarda fazla kar yağmıyor, bu sebeple mini botlar oldukça popüler. A101 bir çok ürünü marketlerinde ve internet sitesinde oldukça uygun fiyatlara satmaktadır. Fakat A101 marketlerde satılan gıda dışı ürünler ile ilgili olarak tüketicilerin bir takım şikayetleri bulunmaktadır.

Tüketicilerin A101 ile alakalı bazı endişelerine hak vermekle birlikte öncelikle A101 de satılan UGG marka botları yorumlamak istiyorum.

A101 UGG mini bot yorumları
A101 UGG mini bot

UGG bot nerenin malı

UGG botlar Avustralya malıdır, fakat şirketin sahibi Amerikalıdır. UGG marka botların klasik ve en çok satılan versiyonu A101’de de satılmaktadır. Aşağıdaki resimde gösterildiği üzere yaklaşık 5000 TL’ye satılmaktadır.

A101’de 5000 TL’ye satılan Ugg Mini II 1016222-BCDR modeli bu bot piyasada 8000 TL civarına satılmaktadır. Yani bu ürünü A101’den satın alırsanız yaklaşık 3000 TL civarı ucuza almış oluyorsunuz.

UGG firmasının ayakkabı dışında giyim, aksesuar, terlik, eldiven, şapka, ceket vs ürünleri de bulunmaktadır. Firmanın ürünlerinin karakteristik özelliği koyun derisi kullanılmasıdır. Bu sebeple UGG botlar uzaktan bakılınca bile fark edilmektedir.

UGG botlar kaliteli mi, alınır mı ?

UGG botlar kalitelidir, para sıkıntınız yoksa alınabilir. Fiyat performans açısından değerlendirme yaptığınız zaman yarı veya üçte bir fiyata UGG muadili çok sayıda bot var, onları da tercih edebilirsiniz. Fakat ille de UGG derseniz o başka.

UGG alıp almamak sizin tercihiniz olacaktır. Dayanıklılığı çok yüksek değil ama epey konforlu bir ayakkabı. İthal ürün olması sebebiyle bizim ülkemizde fiyatı biraz pahalı gelse de Avustralya standartlarına göre orta fiyata ve orta kalitede satılan bir ayakkabıdır.

3000 TL fiyat avantajı olduğu için bir çok kişi A101’de satılan UGG botlara rağbet ediyor ama bu indirim sebepsiz bir indirim değil. Aşağıdaki ekran görüntüsünü şikayetvar sitesinden aldım.

a101 ugg şikayet
A101 ugg şikayet

A101 internet sitesinde veya mağazalara indirimli diye satılan ürünlerin bazılarında defo olması, teşhir ürünü veya müşteriden dönen ürün olması gibi şikayetler olmaktadır.

Kısacası A101’den ürün alırken belki indirimli ürün alıyorsanız ama kullanamayacağınız bir ürün satın alma ihtimaliniz de bulunmaktadır. Sizin iade edeceğiniz ürün A101’in elinde patlayacağı için A101 kusur olan ürünü iade almama konusunda oldukça katıdır.

Şimdi diyeceksiniz ki diğer satıcıların tabi olduğu kurallar A101 için geçerli değil mi ? Evet A101’in bir imtiyazı yok ama şirket politikası gereği bir ürünü bir kere sattıktan sonra ayıplı dahi almama konusunda ciddi bir YILDIRMA sistemleri vardır.

İsterseniz bir kere deneyin de görün.Ne demek istediğimi anlayacaksınız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir